Record tabel K.A.V.V.V. Vrouwen







Benjamins meisjes

60m Clinckers Chauni APSO 08"86 29.06.2002

80m Vansteenkiste Kato ACSS 13"78 08.07.2018

100m Goudket Annelien AT84 14"81 13.07.2007

150m Van Laere Lieselotte ZWAT 23"12 12.05.2010

200m Bertels Kristel APSO 31"86 28.06.2000

300m Huygen Hanne APSO 53"87 26.07.2008

400m Segers Robin SAV 01'14"94 25.06.2008

600m Ckinckers Chauni APSO 01'56"22 22.06.2002

800m Richter Tatjana ACSS 02'45"04 29.08.1999

1000m Huygen Hanne APSO 03'38"40 05.07.2008

Hokeybal De Nul Emillie ZWAT 28m75 24.04.2010

Ver Clinckers Chauni APSO 03m86 13.07.2002

Kogel 1 kg Richter Saraya ACSS 09m93 26.08.2001

Hoog Clinckers Chauni APSO 1m12 18.08.2002

4 x 60m NH ZWAT 40"52 24.06.2018

4 x 100m NH AT84 01'05"85 02.07.1995

4 x 200m NH WALO 02"38"27 19.07.1997

4 x 400m NH APSO 06'06"78 07.08.1999

4 x 800m NH SAV 13'55"50 29.05.1991

3-kamp Bertels kristel APSO 1152p 22.07.2000






















Pupillen meisjes

60m Van De Perre Lopke ZWAT 08"48 25.06.2016

80m De Fyn Lieselot ACSS 11"98 09.07.2017

100m Bertels Kristel APSO 14"00 24.08.2002

150m Richter Tatjana ACSS 21"00 23.05.2001

200m Kluskens Heidi WALO 29"90 06.07.1986

300m De Decker Lien WAV 51"61 24.07.2004

400m Kluskens Heidi WALO 01'09"50 03.05.1986

600m Richter Tatjana ACSS 01'51"46 30.06.2001

800m Richter Tatjana ACSS 02'34"44 26.08.2001

1000m Schadron Laura ZWAT 03'20"45 21.05.2011

60m Horden Van Mensel Inge HAVO 11"91 22.07.1989

Hokeybal Huygen Hanne APSO 25m82 09.05.2009

Ver Kluskens Heidi WALO 04m46 28.08.1986

Kogel 2 kg Richter Saraya HAKI 10m50 31.05.2003

Discus 600 gr Huygen Hanne APSO 19m90 09.07.2010

Hoog Van Laere Annelore ZWAT 1m37 08.05.2013

4 x 60m NH ZWAT 36"99 28.06.2015

4 x 100m NH AT84 01'05"83 02.07.1995

4 x 200m NH SAV 02'25"20 01.05.1991

4 x 400m NH GAV 12"80 18.05.1989

4 x 800m NH ACK 12'19"80 27.05.1992

3-kamp Richter Tatjana ACSS 1.383p. 04.08.2001






















Miniemen meisjes

60m De Fyn Lieselot ACSS 08"66 25.05.2019

80m Jubitana Naomi AT84 10"69 24.06.2007

100m Bertels Kristel APSO 13"18 21.05.2004

150m Bertels Kristel APSO 19"90 19.05.2004

200m Hargreaves Charlotte ZWAT 27"42 24.08.2013

300m Hermans Ine AVI 45"71 26.07.2008

400m Hargreaves Charlotte ZWAT 01'02"16 10.08.2013

600m Jubitana Naomi AT84 01'47"46 15.07.2006

800m Colpaert Sofie WAK 02'27"40 19.09.1993

1000m Schadron Laura ZWAT 03'16"65 10.05.2013

1 mijl Schadron Laura ZWAT 05'41"74 30.06.2013

60m Horden Van Mensel Inge HAVO 10"64 28.07.1991

Ver Uytersprot Ellen AT84 4m96 24.06.2000

Kogel 2 kg Struys Ilse T SWIN 13m82 19.08.2001

Speer 400gr Smet Anouck AT84 36m94 21.08.2005

Discus 600gr Richter Tatjana HAKI 32m76 23.08.2003

Discus 750 gr Huygen Hanne APSO 27m08 11.08.2012

Hoog Kluskens Heidi WALO 01m51 24.08.1988

4 x 80m NH ZWAT 45"18 25.06.2016

4 x 100m NH ACK 58"60 02.07.1995

4 x 200m NH AT84 02'10"50 01.05.1991

4 x 400m NH WAV 04.37.40 22.06.1988

4 x 800m NH ACK 11'48"60 27.05.1992

3-kamp Richer Tatiana HAKI 1729p 02.08.2003






















Cadetten meisjes

60m Marien Hanna WAV 07"86 07.05.1997

80m Drouard Sandy WAV 13"20 24.06.1988

100m Marien Hanna WAV 12"37 24.08.97

150m Schadron Laura ZWAT 20"03 20.06.2015

200m Marien Hanna WAV 26"36 09.08.1997

300m Van Havenbergh Magali AT84 43"69 12.05.1999

400m Van Der Kooy Natalie ACK 01'01'88 13.08.1995

600m Schadron Laura ZWAT 01'42"11 05.07.2014

800m Schadron Laura ZWAT 02'16"68 06.06.2015

1000m Schadron Laura ZWAT 03'07"77 13.05.2015

1500m Proost Judy T SWIN 05.02.44 28.06.2003

1 mijl Schadron Laura ZWAT 05'23"71 28.06.2015

2000m Aerts Marthe WAV 07'21"21 02.07.2022

3000m Hendrickx Annelies APSO 11'18"22 14.07.2001

80m Horden Kluskens Heidi WALO 13"70 15.04.1989

200m Horden Hargreaves Charlotte ZWAT 31"35 29.06.2014

300m Horden Van Mensel Inge HAVO 49"95 11.06.1993

Ver Hargreaves Charlotte WAV 05m18 19.07.2014

Kogel 3 kg Daems Lotte ZWAT 11m83 08.08.2015

Speer 500 gr Uytersprot Ellen AT84 34m34 18.08.2002

Discus 1 kg Van Houtte Jana WALO 28m25 10.08.2013

Hoog Verhees Sanne AT84 01m58 26.06.2005

Hinkstap Amelinckx Debbie AT84 10m11 24.05.1995

4 x 100m NH ACSS 56"16 03.08.2013

4 x 200m NH AT84 02'05"19 01.05.1991

4 x 400m NH ACSS 04'35"43 01'06.2016

4 x 800m NH AT84 10'54"50 29.05.1991

3-kamp Van Bragt Sara ACK 0892p. 01.09.1996

4-kamp Van Mensel Greet HAVO 2302p. 20.07.1996






















Scholieren meisjes

60m Van Herbruggen Miek AT84 08"10 30.04.1994


Glazemakers Leen SAV 08"10 19.05.2004

100m Marien Hanna WAV 12"50 15.05.1998

150m Van Honste An WAV 20"00 24.07.2004

200m Vanden Bosch Amber ZWAT 26"26 24.05.2017

300m Van Leuven Wendy AT84 43"68 28.05.2003

400m Van Der Kooy Nathalie SAV 01'01"06 09.08.1997

600m Pompen Ilke GAV 01'43"10 02.07.2011

800m Verhaert Klara ACK 02'22"80 14.05.1993

1000m Konings Lies ACK 03'08"68 24.06.2000

1500m Konings Lies ACK 04'53"64 20.08.2000

1 mijl Verhaert Klara ACK 05'19"20 11.06.1993

2000m Steurs Kirsten SAV 07'09"87 13.07.1996

3000m Verhaert Klara ACK 10'30"60 28.08.1993

100m Horden Van Mensel Inge HAVO 16"68 15.07.1994

200m Horden Verboven Tamara APSO 34"09 28.06.2015

300m Horden Onzia Sandra AT84 51"90 20.05.1989

400m Horden Verboven Tamara APSO 01'13"70 12.07.2015

Ver Vriesackers Kathleen T SWIN 05m42 28.08.1986

Kogel 4 kg Daems Lotte ZWAT 11m41 18.06.2017

Speer 600gr Van den Bossche Evy AVKA 32m40 21.07.2018

Discus 1 kg Van Houtte Jana WALO 35m63 08.08.2015

Hoog Van De Wiel Laure ACSS 1m60 22.08.2015

Hinkstap Amelinckx Debbie AT84 10m37 15.05.1996

4 x 800m NH AT84 11'20"20 16.09.1990

3-kamp Antheunis Ann SAV 1.225p. 01.09.1996

4-kamp Antheunis Ann SAV 2.275p. 20.07.1996















Juniors vrouwen

60m Amelinckx Debbie AT84 07"95 20.05.1998

100m Van Leuven Wendy AT84 12"69 27.06.2004

150m Louviaux Carmen ACSS 20"94 26.07.2008

200m Van Leuven Wendy AT84 27"14 04.06.2004

300m Van Mensel Greet HAVO 42"90 14.06.1996

400m Van Hul Isabel T SWIN 01'01'95 13.07.1991

600m Leysen Vicky SAV 01'44"38 04.07.2009

800m Van Dooren Sigrid APSO 02'22"10 19.09.1993

1000m Thys Heidi APSO 03'11"66 09.08.2003

1500m Konings Lies ACK 05'01"16 19.08.2001

1 mijl Konings Lies ACK 05'30"88 14.07.2001

2000m Van Dooren Sigrid APSO 06'55"20 18.07.1992

3000m Van Goethem Sofie AT84 10'49"86 08.05.2002

2 mijl Leysen Vicky SAV 13'07"68 17.07.2010

5000m Van Goethem Sofie AT84 20'04"77 25.08.2002

100m Horden Van Mensel Greet HAVO 16"61 12.07.1996

200m Horden Verboven Tamara APSO 35"00 18.06.2017

300m Horden Wouters Nancy WAK 55"77 11.06.1993

400m Horden Verboven Tamara APSO 01'14"79 09.07.2017

2000m Steeple Verboven Tamara APSO 09'18"40 06.08.2017

Ver Amelinckx Debbie AT84 05m02 23.08.1998

Kogel 4 kg Daems Lotte ZWAT 11m37 10.05.2018

Speer 600gr Van Loo Lauranne APSO 35m00 21.08.2011

Discus 1 kg Van Houtte Jana WALO 36m79 12.08.2017

Hoog Maes Margit WAV 01m55 22.06.2013

Hinkstap Van Meensel Greet HAVO 10m45 12.07.1996

4 x 400m NH SAV 04'48"88 12.09.1998

5-kamp Loos Ann ACK 1.868p. 17.05.1992

1 uur Verbist Lotte APSO 12.589 31.08.2019















Seniors vrouwen

60m Van Dievoet Nancy AT84 07"84 01.05.1991

60m Van Leuven Wendy AT84 07"84 20.05.2009

100m Verbaenen Ilse WAK 12"56 29.06.1991

150m Van Honste Ann WAV 20"18 25.07.2009

200m Oliviers Tonia AT84 26"08 19.09.1993

300m Van Honste Ann WAV 43"08 20.05.2009

400m Fissers Martine MAC 59"04 19.06.1985

600m Thys Heidi APSO 01'48"19 02.07.2011

800m Van Dijck Carola AVBS 02'17"30 30.07.1980

1000m Heirbaut Katleen AT84 03'03"70 25.06.1994

1500m De Brandt Ann WALO 04'38"60 16.08.1987

1 mijl Mols Becky APSO 05'07"10 10.08.1986

2000m Heirbaut Katleen AT84 06'49"70 16.07.1994

3000m De Brandt Ann WALO 10'05"10 19.08.1987

2 mijl Beerlings Elke AA 11'39"80 13'07"2019

5000m Beerlings Elke AA 18'01"85 25.08.2018

10.000m Onzia Sandra AT84 46'18"00 11.09.1994

2000m steeple Gheeraert Lore WALO 08'38"25 03.08.2019

100m Horden Verheyen Mai APSO 16'30 30.07.1983

200m Horden De Parade Sarissa ZWAT 33"01 30.06.2013

400m Horden Van Leuven Wendy ZWAT 01'08"11 19.06.2010

400m Horden Vriesacker Katleen T SWIN 01'09"60 03.04.1988

Ver Amelinckx Debbie AT84 05m63 04.05.2005

Kogel 4 kg Van Den Bossche ACK 12m15 24.08.1978

Speer 600gr Vissers Tine SAV 33m66 07.05.1997

Discus 1 kg Van Mieghem Gerda ARK 39m50 21.08.1982

Hoog Verheyen Mai APSO 01m67 20.08.1980

Hinkstap Vriesacker Katleen T SWIN 11m38 14.05.1993

4 x 100m NH AT84 50"50 11.08.1991

4 x 200m NH WAK 01'51"00 05.05.1982

4 x 400m NH AT84 04'16"99 09.09.1989

4 x 800m NH APSO 10'09"90 04.07.1984

4 x 1500m NH APSO 20'57"80 02.08.1984

4-3-2-1m NH AT84 02'31"30 19.09.1990

8-4-2-1m NH ASPI 04.21"40 30.06.1982

4-kamp Nuyts Patricia APSO 1.797p. 18.09.1988

5-kamp Verheyen Mai APSO 3.064p. 30.07.1983

7-kamp De Bie Nancy SAV 2.487p. 10.05.1986

1 uur Van Den Abeele Anita AVBS 15.185m 29.08.1982

Marathon De Meester MAC 3h59'23"00 30.05.1985






















Masters vrouwen +30j: (tot en met 2004 bestond deze reeks bij ons, nadien master vanaf 35 jaar)

60m Verbaenen Ilse WAK 08"09 30.04.1994

100m Verbaenen Ilse WAK 12"92 09.07.1994

150m Van Loon Ingrid ACK 21"75 14.05.1993

200m Van Dievoet Miranda AT84 27"43 20.08.1995

300m Van Dievoet Miranda AT84 44"89 24.05.1995

400m Van Dievoet Miranda AT84 01'02"74 13.08.1995

600m Vermeulen Annie APSO 02'08"80 10.09.1992

800m Van Brempt Lutgard HDC 02'20"70 09.07.1983

1000m Van Brempt Leen HDC 02'59"40 02.08.1980

1500m Van Den Abeele Annie APSO 04'50"80 16.08.1987

1 mijl Van Brempt Lutgard HDC 04'58"50 28.07.1979

2000m Van Den Abeele Annie APSO 06'41"40 23.07.1988

3000m De Wolf Greet HDC 10'10"30 24.07.1985

2 mijl Goossens Diane ACK 12'36"17 30.07.2004

5000m Van Den Abeele Annie AT84 17'54"50 13.07.1991

10.000m Van Den Abeele Annie APSO 37'10"50 23.07.1990

100m Horden Deckx Chris WAV 18"97 23.07.1988

300m Horden Van Loon Ingrid ACK 56"13 11.06.1993

400m Horden Deckx Chris WAV 01'20"00 25.05.1986

Ver Deckx Chris WAV 05m20 25.08.1984

Kogel Van Nevel Chrysanta AT84 10m37 22.08.1998

Speer Pets Chris WAV 30m32 26.08.1995

Discus Van Mieghem Gerda HDC 33m90 29.07.1985

Hoog Boen Els APSO 01m38 28.08.1999

Hinkstap Van Loon Ingrid ACK 09m16 12.07.1996

4 x 100m NH SAV 01'00"20 28.08.1982

4 x 200m NH WAV 02'11"30 18.06.1986

4 x 400m NH WAK 04'47"40 16.07.1994

4 x 800m NH APSO 10'40"30 12.08.1989

4 x 1500m NH AT84 21'43"80 20.07.1991

4-3-2-1 m NH SAV 02'48"10 12.06.1991

8-4-2-1 m NH SAV 05'25"60 30.06.1982

4-Kamp Schrauwen Tine SAV 1.867p. 18.09.1988

5-Kamp Claes Judy AVI 1.857p. 02.08.1997

7-Kamp Deckx Chris WAV 2.219p. 10.05.1986

1 uur Van Den Abeele Annie APSO 15.443m 05.07.1989

Marathon De Schoenmaecker Victorinne ACB 3h29'39"00 31.03.1984






















Masters vrouwen +35j.

60m Wijnants Inge SAV 08"62 19.05.2004

100m Wijnants Inge SAV 13"60 09.08.2003

150m Wijnants Inge SAV 21"43 24.07.2004

200m Van Hul Isabel SWIN 28"27 20.06.2008

300m Van Hul Isabel ZWAT 46"21 20.05.2011

400m Van Campenhout Veerle WALO 01'07"95 01.06.2013

600m Vinck Ellen ACK 01'55"30 07.05.2022

800m Vinck Ellen ACK 02'39"30 04.06.2022

1000m Vercamme Heidi ZWAT 03'16"90 24.05.2017

1500m Wens Petra ACSS 05'26"44 12.05.2004

1 mijl Beerlings Elke AA 05’31”55 23.07.2022

2000m Beerlings Elke AA 06’56”05 02.07.2022

3000m Beerlings Elke AA 11’07”74 03.09.2022

2 mijl Beerlings Elke AA 11’54”27 09.07.2022

5000m Beerlings Elke AA 19’06”24 27.08.2022

4 x 100m NH ACSS 01'21"21 05.08.2018

4x 200m NH ACSS 02'34"46 03.08.2019

4-3-2-1 NH ACSS 03'08"28 06.08.2017

Ver Van Hul Isabel SWIN 04m54 10.07.2009

Kogel 4 kg Van Hul Isabel SWIN 09m93 12.07.2008

Speer 600gr Lathouwers Nancy WAV 22m73 18.08.2007

Discus 1 kg Verheyde Natascha APSO 23m81 09.08.2014

Hoog Van Hul Isabel SWIN 01m25 05.06.2009

1 uur Luyckx Lieveke SAV 13,694 km 10.09.2016






















Masters vrouwen +40j.

60m Verbaenen Ilse AVI 08"84 16.05.2007

100m Andreis Gerda LGP 13"80 05.07.2008

150m Verbaenen Ilse AVI 21"32 26.07.2008

200m Swiggers Tania GAV 29.24 22.08.2004

300m Michiels Carina LGP 46"02 26.07.2008

400m Michiels Carina LGP 01'08"76 10.05.2006

600m Dedroog Sylvie SAV 02'00"63 02.07.2011

800m Michiels Carina LGP 02'38"01 26.05.2006

1000m Michiels Carina LGP 3'27"64 24.06.2007

1500m Van Sanden Nele WAV 05’27”11 20.08.2022

1 mijl De Backer Brigitte KLP 05'59"24 15.07.2006

2000m Van Sanden Nele WAV 07.25.86 02.07.2022
3000m Van Sanden Nele WAV 11’38”13 03.09.2022

2 mijl Van Sanden Nele WAV 12'39"74 26.05.2022

5000m Van Sanden Nele WAV 20’23”18 27.08.2022

4 x 100 NH ACSS 01'19"32 31.07.2010

4x 200m NH APSO 02'28"96 03.08.2019

Ver Segers Marleen AT84 04m51 02.07.2005

Kogel 4 kg Van Hooydonck Carine ACK 08m13 24.06.2009

Speer 600gr Boen Els APSO 22m91 09.08.2003

Discus 1 kg De Maere Kristine AT84 25m93 23.08.2003

Hoog Moensens Christel AT84 01m28 24.08.2003

1 uur Servotte Kristien WALO 10,295 km 10.09.2016












Masters vrouwen +45j.

60m Venleene Lut SAV 08"88 19.05.2004

100m Van Bogaert Patricia ZWAT 13"41 21.08.2011

150m Claes Judy AVI 23"40 26.07.2003

200m Steylaerts Simonne ACSS 30"30 04.06.2004

300m Claes Judy AVI 48"11 08.05.2002

400m Claes Judy AVI 01'07"50 18.08.2002

600m Scheirs Jeanne SAV 01'58"44 04.07.2009

800m Claes Judy AVI 02'35"31 25.08.2002

1000m Caluwe Sonja AT84 03'19"25 24.06.2000

1500m Caluwe Sonja AT84 05'11"16 20.08.2000

1 mijl Caluwe Sonja AT84 05'45"49 15.07.2000

2000m Caluwe Sonja AT84 07'04"93 10.07.1999

3000m D'Hooge Rita AVI 10'54"97 28.08.1999

2 mijl Hendrickx Vicky WAV 13'28'76 30.07.2004

5000m Schrauwen Tinneke SAV 19'12"88 24.06.1996

10.000m Torfs Christiane ACSS 58'00"00 12.04.1994

200m Horden Andries Gerda AVKA 32"43 30.06.2013

2000m steeple Van Gaever Christel ACSS 10'24"75 03.08.2013

3000m steeple Nuyts Patricia APSO 19'27'69 04.08.2012

4 x 200m NH ASSS 02'32"87 06.08.2011

4x400 NH ACSS 05'32"95 04.08.2012

Ver Claes Judy AVI 04m17 18.08.2002

Kogel 3 kg Van Loon Liliane ACK 09m93 31.05.1997

Speer 400gr Onzia Sandra ZWAT 25m12 30.06.2019

Discus 1 kg De Maere Christine AT84 25m21 22.08.2004

Hoog Claes Judy AVI 01m15 11.05.2002


Couwels Ilse APSO 01m15 24.08.2019

Hinkstap Moenssens Christel ZWAT 08m33 22.06.2011

5-kamp De Decker Marleen AVI 1.588p. 24.08.1997

1 uur Persoone Martine 14.365m 12.07.1996






















Masters vrouwen +50j.

60m Claes Judy AVI 09"32 16.05.2007

100m Claes Judy AVI 15"21 19.08.2007

150m Claes Judy AVI 22"76 28.07.2007

200m Claes Judy AVI 32"02 14.07.2007

300m Claes Judy AVI 52"01 16.05.2007

400m Claes Judy AVI 01'11"71 18.08.2007

600m Claes Judy AVI 01'57"94 04.07.2009

800m Claes Judy AVI 02'45"56 27.08.2007


Van Overveld Jeanine ACK 02.45.56 21.06.2014

1000m Caluwe Sonja AT84 03'36"40 22.06.2003

1500m Heirbaut Kathleen ZWAT 05'23"81 19.06.2010

1 mijl Van Overveld Jeanine ACK 06'15"90 12.07.2015

2000m Claes Judy AVI 07'56"27 04.08.2007

3000m Caluwe Sonja AT84 11'31"08 23.08.2003

2 mijl Raets Margareta WAV 13'42"65 17.07.2010

5000m Kuczko Agnieszka AA 21’00”52 27.08.2022

300m Horden Raets Margareta WAV 1'54"46 19.06.2010

400m Horden Van Overveld Jeanine ACK 01'26"99 12.07.2015

2000m steeple Kuczko Agnieszka AA 09’05”95 07.08.2022

4 x 100m NH WALO 01'15"57 05.08.2018

4 x 400m NH ACSS 07'21"90 01.08.2015

Ver Claes Judy AVI 03m96 18.08.2007

Kogel 3 kg De Souter Kristel WALO 08m68 20.08.2016


De Nil Chantal WALO 8m68 24.08.2019

Speer 400 gr Claes Judy AVI 23m11 15.05.2008

Discus 1 kg De Souter Kristel WALO 22m25 11.08.2018

Hoog Van Hooydonck Carine ACK 01m15 20.08.2016

1 uur Nancy D'Hondt WALO 11.520m 21.04.2018















Masters vrouwen +55j.

100m Claes Judy AVI 15"59 13.08.2016

150m Claes Judy AVI 24"04 20.06.2015

200m Claes Judy AVI 32"77 03.08.2013

300m Claes Judy AVI 51"41 10.07.2016

400m Claes Judy AVI 01'13"13 25.06.2016

600m Claes Judy AVI 01'59"97 07.07.2012

800m Claes Judy AVI 02'49"85 23.06.2012

1000m Raets Margareta WAV 03'42"86 19.05.2012

1500m Caluwe Sonja ZWAT 05'44"18 22.06.2011

1 mijl Raets Margareta WAV 06'26"53 14.07.2013

2000m Caluwe Sonja ZWAT 07'57"98 06.08.2011

3000m Caluwe Sonja ZWAT 12'25"85 28.05.2011

2 mijl Raets Margareta WAV 14'14"83 06.07.2013

5000m Raets Margareta WAV 21'46"79 24.08.2013

10.000 Raets Margareta WAV 48'38"90 26.07.2014

4-3-2-1 NH ACSS 04'06"31 06.08.2017

2000m steeple Verlinden Irene WAV 11'26"01 01.08.2015

Ver Claes Judy AVI 03m70 04.08.2012

Kogel 3 kg Claes Judy AVI 08m17 07.07.2012

Hoog De Souter Kristel WALO 1m00 27.08.2022

Speer 400 gr Claes Judy AVI 21m18 11.05.2012

Discus De Souter Kristel WALO 19m76 26.05.2022

1 uur Raets Margareta WAV 11,604 km 10.09.2016

















Masters vrouwen +60j.

60m Desmedt Henriette ACSS 11"42 20.05.2009

100m Claes Judy AVI 15"49 03.06.2017

150m Claes Judy AVI 24"25 24.06.2017

200m Claes Judy AVI 33"15 26.08.2017

300m Claes Judy AVI 52"17 09.07.2017

400m Claes Judy AVI 01'15"25 11.08.2018

600m Claes Judy AVI 02'02"40 30.06.2018

800m Claes Judy AVI 03'01"41 26.08.2017

1000m Caluwe Sonja ZWAT 03'54"21 17.05.2014

1500M Caluwe Sonja ZWAT 05'55"87 10.03.2013

1 mijl Caluwe Sonja ZWAT 06'33"71 19.07.2014

2000m Claes Judy AVI 08'47"59 07.07.2019

3000m Caluwe Sonja ZWAT 12'57"12 17.08.2013

2 mijl Caluwe Sonja ZWAT 14'12"74 05.07.2014

5000m Suykens Maria APSO 22'26"55 24.08.2013

2000m steeple Verlinden Irene WAV 12'04"42 03.08.2019

Ver Claes Judy AVI 03m45 18.08.2018

Kogel 3 kg Claes Judy AVI 7m79 25.08.2018

hoog Verlinden Irene WAV 0m95 24.08.2019

Speer 400 gr Claes Judy AVI 17m96 02.06.2018

Discus 1 kg Claes Judy AVI 15m84 10.08.2019

1 uur Raets Margareta WAV 11.721m 09.09.2017






















Masters vrouwen +65j.

100m Claes Judy AVI 16"61 28.05.2022

150m Desmedt Henriette ACSS 30"01 20.06.2015

200m Claes Judy AVI 33"09 26.05.2022

300m Tubex Rachel APSO 59'61 24.07.2004

400m Claes Judy AVI 01’17”41 20.08.2022

600m Claes Judy AVI 2'11"08 07.05.2022

800m Claes Judy AVI 03'04"07 04.06.2022

1000m Tubex Rachel APSO 04'01"55 09.08.2003

1500m Tubex Rachel APSO 06'16"14 06.08.2003

1 Mijl Tubex Rachel APSO 7'00"69 26.05.2004

2000m Tubex Rachel APSO 08'37"65 31.07.2004

3000m Tubex Rachel APSO 13'14"86 23.08.2003

2 mijl Suykens Maria APSO 15'37"64 30.06.2018

5000m Suykens Maria APSO 25'06"11 05.05.2018

150m horden Raets Margareta WAV 27”99 18.06.2022

Ver Claes Judy AVI 03m19 21.05.2022

Kogel 3 kg Claes Judy AVI 07m38 25.05.2022

Hoog Desmedt Henriette ACSS 0m95 17.06.2016

Speer 400 gr Claes Judy AVI 18m77 04.06.2022

Discus 1 kg Teunen Maria APSO 20m30 23.08.2003

1 uur Suykens Maria APSO 11.295m 21.04.2018





















Masters Vrouwen +70j.

60m Teunen Maria APSO 13"19 20.05.2011

100m Desmedt Henriette ACSS 19"66 18.08.2017

150m Desmedt Henriette ACSS 31"43 16.06.2018

200m Tubex Rachel APSO 41"35 14.07.2007

300m Desmedt Henriette ACSS 01'12"38 09.07.2017

400m Tubex Rachel APSO 01'33"34 09.05.2007

600m Bakkers Joanna ZWAT 02'50"02 05.07.2014

800m Bakkers Joanna ZWAT 03'41"91 07.06.2014

1000m Bakkers Joanna ZWAT 05'06"53 05.05.2018

1500m Tubex Rachel APSO 06'44"24 18.08.2007

2000m Tubex Rachel APSO 09'22"18 26.05.2007

3000m Tubex Rachel APSO 14'11"74 27.06.2007

1 mijl Tubex Rachel APSO 7'24"16 14.07.2007

2 mijl Bakkers Joanna ZWAT 16'51"31 05?07.2014

5000m Bakkers Joanna ZWAT 26'06"23 24.08.2014

10.000m Bakkers Joanna ZWAT 55'40"30 26.07.2014

ver Desmedt Henriette ACSS 02m53 07.07.2017

hoog Desmedt Henriette ACSS 0m95 22.06.2019

Kogel 3 kg Teunen Maria APSO 06m54 14.07.2007

Speer 400 gr Teunen Maria APSO 16m12 16.05.2007

Discus 1 kg Teunen Maria APSO 19m18 07.07.2007

1 uur Bakkers Joanna ZWAT 10.550m 09.09.2017






















Masters vrouwen +75j

100m Teunen Maria APSO 22"82 19.05.2012

150m Teunen Maria APSO 38"03 28.07.2012

200m Teunen Maria APSO 53"94 03.08.2013

300m Teunen Maria APSO 01'46"81 12.07.2015

400m Bakkers Joanna KLP 01'54"49 30.06.2019

600m Bakkers Joanna KLP 3'17"42 07.05.2022

800m Bakkers Joanna KLP 04'20"46 24.08.2019

1000m Bakkers Joanna KLP 05'09"28 30.05.2019

1500m Bakkers Joanna KLP 08'02"78 22.06.2019

1 mijl Bakkers Joanna KLP 10’03”55 23.07.2022

2000m Bakkers Joanna KLP 11'38"37 30.06.2019

3000m Bakkers Joanna KLP 16'51"39 08.06.2019

2 mijl Bakkers Joanna KLP 20'40"88 26.05.2022

5000m Bakkers Joanna KLP 28'35"32 04.05.2019

Ver Teunen Maria APSO 01m94 04.05.2013

Kogel 2 kg Teunen Maria APSO 06m30 08.05.2013

Kogel 3 kg Teunen Maria APSO 05m34 07.07.2012

Speer 400 gr Teunen Maria APSO 12m70 18.08.2012

Discus 1 kg Teunen Maria APSO 17m20 10.08.2013






















Masters vrouwen +80j

100m Teunen Maria APSO 28"52 19.08.2017

Kogel 2 kg Teunen Maria APSO 05m59 09.07.2017

Speer 400 gr Teunen Maria APSO 11m18 21.07.2018

Discus 600gr Teunen Maria APSO 16m70 11.08.2018






















Aflossing vrouwen alle categorieën

4 x 60m NH ACSS 40"48 24.06.2018

4 x 100m NH ACSS 55"57 05.08.2018

4 x 200m NH ACSS 01'59"05 03.08.2019

4 x 400m NH SAV 04'31"26 30.06.2007

4 x 800m NH ACSS 13'28"02 30.07.2016

4-3-2-1 NH ACSS 02'37"00 06.08.2017

8-4-2-1 NH WALO 05'37"03 21.07.2018




































Benjamins jongens

60m Geuskens Willem WAV 09"00 21.08.2004

80m Nkoranigwa Noah WALO 11"98 08.07.2018

100m Jacobs Stef WALO 14"81 16.08.2015

150m De Bruyn Sam WAV 23"44 28.05.2003

200m Naulaerts Joachim GAV 32"00 24.06.1998

300m Moens Alex SAV 53"12 28.07.2007

400m Naulaerts Joachim GAV 01'12"73 04.07.1998

600m Rutten Dominique WALO 01'55"69 22.06.2002

800m De Jonghe Jelle AT84 02'34"14 01.07.2005

1000m Moens Alex SAV 03'32"89 04.07.2007

Hokeybal De Houwer Jasper ACSS 29m06 26.04.2014

Ver Vermeiren Jan SWIN 03m87 03.07.1993

Kogel 1 kg Naulaerts Joachim GAV 11m22 29.08.1998

Hoog Lippens Sem WALO 1m25 30.06.2018

4 x 60m NH WALO 37'02 25.06.2015

4 x 100m NH AT84 01'16"58 02.07.1995

4 x 400m NH WAV 05'37"14 28.06.2003

3-kamp Naulaerts Joachim GAV 1.288p. 25.07.1998






















Pupillen jongens

60m Vercammen Maarten WAV 08"34 26.08.2000

80m De Roy Ruben GAV 11"65 08.07.2018

100m Caers Robin APSO 13"85 24.08.2002

150m Lecot André SAV 21'47 23.05.2001

200m Beckx Tom APSO 29"39 25.08.1990

300m Thys Niels ACK 48"67 24.07.2004

400m Dirckx Lander SAV 01'07"19 08.06.1996

600m Lis Thomas SAV 143"75 13.07.2007

800m Leysen Erwin WAV 02'29"26 25.08.2002

1000m Lis Thomas SAV 03'12"721 04.08.2007

60m Horden Van Hove Peter T SWIN 11"59 28.07.1991

Hokeybal Moens Alex SAV 41m07 09.05.2009

Ver Bracke Roel APSO 04m53 21.08.1994

Kogel 2 kg Naulaerts Joachim GAV 10m75 27.08.2000

Speer 400gr Ruysschaert J. T SWIN 14m90 14.04.1985

Discus 600gr Daems Jelle ZWAT 23m05 28.06.2015

Hoog Thys Niels ACK 01m44 15.04.2004

4 x 60m NH WALO 35"94 18.06.2017

4 x 100m NH APSO 01'04"50 26.08.1989

4 x 200m NH SAV 02'14"70 01.05.1991

4 x 400m NH SAV 04'52"10 16.05.1990

4 x 800m NH SAV 11'59"00 29.05.1991

3-kamp Jacobs Stef WALO 1408p 09.09.2017






















Miniemen jongens

60m Gommers Jeroen ACSS 08"17 07.08.2010

80m Thys Evert WAV 09"44 28.08.1999

100m Thys Evert WAV 12"48 03.07.1999

150m Thys Evert WAV 19"60 09.05.1999

200m Thys Evert WAV 26"27 07.08.1999

300m Vissers Bob SAV 43"92 22.07.2006

400m Vercammen Kristof WAV 58"53 20.08.2000

600m Van Bockstaele Maarten SAV 01'42"61 28.07.2012

800m Leysen Erwin WAV 02'13"96 17.07.2004

1000m Leysen Erwin WAV 02'58"51 12.05.2004

1 mijl Van Bockstaele Maarten SAV 05'40"21 10.08.2011

80m Horden De Janghe Bart AT84 14"26 11.09.1994

Ver Jaques Alain APSO 05m15 27.08.1987

Kogel 3 kg Quintelier Matthias WAV 13m04 02.07.2010

Speer 400gr Herman Timothy HAKI 44m80 17.08.2003

Discus 1 kg Van Lysebetten Kristof AT84 33m77 04.06.1999

Hoog Thys Niels ACK 01m58 15.07.2006

4 x 80m NH WALO 46"49 24.06.2018

4 x 100m NH WAV 56"21 25.08.1998

4 x 200m NH WAV 02'02"35 27.07.1996

4 x 400m NH SAV 04'44"60 16.05.1990

4 x 800m NH ACK 10'55"40 27.05.1992

3-kamp De Bruyn Kevin WAV 1.721p. 21.07.1994






















Cadetten jongens

60m Vandenbergh Maarten AT84 07"01 08.05.2002

80m Drouard M. WAV 12"20 24.06.1988

100m Schippers Kenneth AT84 11"70 28.07.2006

150m Boistay Elias ACK 18"23 18.06.2022

200m Iguacel Christian AVI 24'26 01.06.2011

300m Thys Evert WAV 39"36 23.05.2001

400m Verschaeren Pieter-Jan APSO 53"43 26.05.2012

600m Verschaeren Pieter-jan APSO 01'28"27 07.07.2012

800m Verschaeren Pieter-jan APSO 02'07"74 06.08.2011

1000m Leysen Erwin A.A. 02'44"55 03.06.2006

1500m Leysen Erwin A.A. 04'18"86 20.08.2006

1mijl Leysen Erwin A.A. 04'41"62 15.07.2006

2000m Goevaerts David APSO 06'11"00 19.07.1992

3000m Willems Thomas SAV 09'56"82 11.05.2016

5000m Gotink Wannes ACK 19'48"28 17.05.2017

100m Horden Buytaert Keaf AT84 17"99 15.04.1989

200m Horden Wuyts Levin ACSS 30"47 28.06.2015

300m Horden Buytaert Keaf AT84 43"71 20.05.1989

1500m steeple De Bruyn Nic WAV 05'20"80 19.07.1997

2000m steeple Pandelaers Adriaan ACK 07'48"81 17.07.1999

Ver Jaques Alain APSO 06m08 12.08.1989

Kogel 4 kg Quintelier Matthias WAV 16m05 04.08.2012

Speer 600gr Smet Thomas AT84 54m65 11.07.2003

Discus 1 kg Quintelier Matthias WAV 50m41 11.08.2012

Hoog Drossaert Tom AT84 01m75 29.06.2002

Hinkstap Verboven Matthia APSO 11m43 08.07.2010

4 x 100m NH AT84 55"63 27.08.1988

4 x 200m NH SAV 01'55"80 01.05.1991

4 x 400m NH WAV 04'08"87 26.08.1995

4 x 800m NH WAV 09'39"62 22.06.2011

4-3-2-1 m NH SAV 02'40"51 25.06.1997

3-kamp Legiralde Junnie APSO 895p. 01.09.1996

4-kamp De Gucht Nathan WAV 2054p. 21.04.2018















Scholieren jongens

60m Watraecken T SWIN 07"25 23.05.1990

100m Iguacel Christian AVI 11"35 01.06.2013

150m Quintelier Yannick WAV 17"54 20.06.2015

200m Iguacel Christian AVI 22"82 03.08.2013

300m Mesens Ben SAV 38"30 12.05.2010

400m Iguacel Christian AVI 51"34 10.08.2013

600m Mesens Ben SAV 01'27"27 17.07.2010

800m Loos Steven GAV 02'01"60 27.08.1988

1000m Lofgren Walter WAK 02'36"30 26.08.1988

1500m Lofgren Walter WAK 04'16"40 30.07.1988

1 mijl Van Camp Paul MAC 04'41"90 15.07.1994

2000m D'Hooghe Geert WALO 05'57"50 26.08.1989

3000m D'Hooghe Geert WALO 09'17"60 10.06.1989

110m Horden Seghers Filip SAV 19"56 15.07.1994

200m Horden Wuyts Levin ACSS 28"55 25.06.2016

300m Horden Leysen Yvan SWIN 45"54 20.05.1989

400m Horden Verboven Matthia APSO 01'03"82 15.07.2012

2000m steeple Van Wolvelaer Joeri AT84 06'29"37 28.06.1997

Ver Driessens Johan WAV 06m39 28.06.1997

Kogel 5 kg Quintelier Matthias WAV 17m19 09.05.2014

Speer 700gr Smet Thomas AT84 57m38 21.08.2004

Discus 1,5 kg Quintelier Matthias WAV 50m99 28.05.2014

Hoog Driessens Johan WAV 01m88 07.07.1996

Hinkstap Van Bragt Hans ACK 12m81 12.07.1996

4 x 100m NH WAV 47"62 09.08.1997

4 x 200m NH SAV 01'46"29 05.07.2000

4 x 400m NH SAV 03'41"87 09.08.1997

4 x 800m NH AT84 08.49.20 29.05.1991

3-kamp Van Bragt Hans ACK 2.027p. 01.06.1996

4-kamp De Smet Steve WAV 2.282 26.07.1997






















Juniors mannen

60m Bleyens Dirk WAV 07"21 01.05.1991

100m Iguacel Christian AVI 10"78 16.08.2014

150m De Fyn Michiel ACSS 16"99 18.06.2022

200m Iguacel Christian AVI 21"99 22.08.2015

300m Iguacel Christian AVI 35"20 12.07.2015

400m Iguacel Christian AVI 50"68 08.08.2015

600m Lindeman Shirsendu ACSS 01'25"34 04.07.2009

800m Lemouche Lidert WAV 01'58"14 06.06.2015

1000m Van Camp Paul MAC 02'34"68 24.06.1995

1500m Jochems Johan AVN 04'05"40 14.09.1991

1 mijl Bosmans Maarten ACK 04'30"03 16.07.2005

2000m Van Dievoet Steven AT84 05'47"50 16.07.1994

3000m Van Wolvelaer Joeri AT84 09'02"78 29.08.1999

200m Horden Iguacel Chistian AVI 25"99 29.06.2014

400m Horden Iguacel Christian AVI 59"90 13.07.2014

2 mijl Brichant Yannis SAV 10'21"22 24.05.2017

5000m Adriaenssen Jan AVS 15'14"98 09.05.2009

10.000m Freysen Ban ACK 34.33.00 14.08.1993

3000m steeple Van Wolvelaer Joeri AT84 09.57.06 14.08.1999

Ver Bracke Roel APSO 06m58 25.08.2001

Kogel 6 kg Quintelier Matthias WAV 16m71 06.05.2016

Speer 800gr Smet Thomas AT84 59m69 25.06.2006

Discus 1,750 kg Quintelier Matthias WAV 45m89 13.05.2015

Hoog Wuyts Chris WAV 01m92 12.08.1995

Hinkstap Iguacel Christian AVI 13m51 29.06.2014

4 x 100m NH SAV 48"69 30.08.1997

4-3-2-1 m NH SAV 02'08"55 04.06.1994

5-kamp Schoeters Kim SAV 2.481p. 25.06.1997

1 uur Van Camp Paul MAC 15.557m 12.07.1996






















Seniors Mannen

60m Van Acker B. WAV 06"95 01.05.1991

Wonnink Johan WAV 06"95 15.05.1996

100m Wonnink Johan WAV 10"75 16.04.1988

150m Wonnink Johan WAV 16"45 19.07.1992

200m Wonnink Johan WAV 22"05 18.07.1992

300m Schoeters Kim SAV 35"86 14.06.1996

400m Baumer E. HDC 50"00 21.07.1969


Willems Danny AT84 50"00 09.07.1994

600m Kluskens Stijn WALO 01'24"27 17.07.2010

800m Lofgren Walter WAK 01'56"10 14.05.1993

1000m Ramdam Smoussi A.A. 02'27"58 17.05.2014

1500m Thys Paul HDC 04'01"00 25.06.1976

1 mijl Lofgren Walter WAK 04'19"50 11.06.1993

2000m Lofgren Walter WAK 05'27"10 19.07.1992

3000m Thys Paul HDC 08'18"40 19.02.1975

2 mijl Kinders Tommy WALO 09'38"45 28.05.2014

5000m Wouters Frans KLP 14'39"70 31.08.1977

10.000m Brusselmans Leo WALO 30.36.20 31.08.1986

110m Horden Delbaere D SAV 15"45 23.08.1987

200m Horden Eysackers Kevin ACSS 29"66 29.06.2014

300m Horden Naudts Gert T SWIN 44"00 11.06.1993

400m Horden Van Damme Guy WALO 58"29 20.05.1989

3000m steeple Smits Marc APSO 09'35"60 23.08.1987

Ver Bracke Roel APSO 07m11 17.07.2004

Kogel 7 kg Quintelier Matthias WAV 17m48 06.07.2018

Speer 800gr Foubert Sven SAV 51m30 12.05.2000

Discus 2 kg Quintelier Matthias WAV 45m04 18.05.2017

Hoog De Ceulaer Luc WAV 02m01 24.08.1994

Hinkstap De Ceulaer Luc WAV 13m59 15.07.1994

4 x 100m NH AT84 44"51 14.09.1991

4 x 200m NH WAV 01'34"70 18.07.1992

4 x 400m NH SAS 03'31"20 15.15.1967

4 x 800m NH SAS 08'05"00 01.08.1967

4 x 1500m NH WAV 16'53"80 10.07.1982

4-3-2-1 m NH SAS 02'04"90 20.10.1967

8-4-2-1 m NH KAPS 03'27"00 20.10.1967

5-kamp Quinteleir Gunter WAV 2.943p. 13.07.1996

10-kamp De Ceuster W. WAV 5.284p. 05.05.1984

1 uur Van Camp Francois 18.231m 24.08.1980

Marathon Grimon Jules WAV 2h21'24"00 29.03.1980






















Masters mannen +35j. (tot en met 2004 bestond deze reeks bij ons, nadien master vanaf 40 jaar)

60m Verhoeven Dirk AT84 07"48 25.05.1990

100m Ceuppens M. WAV 11"68 16.08.1987

150m De Ceuster Francis WAV 18"54 14.05.1993

200m Hermans Geert AVI 23"06 17.07.2004

300m Verbeeck Maurice WALO 38"30 24.05.1995

400m Remans Flor WAV 53"40 18.06.1986

600m Van Praet Guy HAVO 01'45"30 10.09.1992

800m Hoefnagels Stan AVN 02'02"40 13.08.1988

1000m Hoefnagels Stan AVN 02'38"90 10.08.1988

1500m Wouters Frans KLP 04'07"90 28.04.1983

1 mijl Manise Frank GAV 04'30"00 01.06.1988

2000m Van Noten Omer WAV 05'41"00 23.07.1983

3000m Wouters Francois KLP 08'37"40 16.05.1981

2 mijl Lesdanon Frederic WALO 10'56"39 30.07.2004

5000m Brusselmans Leo WALO 14'58"40 28.08.1990

10.000m Brusselmans Leo WALO 30'48"90 23.08.1989

110m Horden Van Impe Frank WAV 16"10 17.08.1986

300m Horden Van Impe Frank WAV 45"89 11.06.1993

400m Horden Remans Flor WAV 57"94 20.05.1989

3000m steeple Manise Frank GAV 09'52"00 26.08.1989

Ver Bemelmans WAV 06m11 13.08.1988

Kogel Moonen M. ASPI 13M61 28.07.1984

Speer Van Impe Frank WAV 43m28 17.07.1994

Discus Van Den Bossche Bruno HAVO 42m58 22.07.1995

Hoog Carpentier Dany WAV 01m78 10.07.1999

Hinkstap Bemelmans WAV 12m71 08.06.1988

4 x 100m NH WAV 48"10 27.08.1983

4 x 200m NH WAV 01'42"50 05.05.1982

4 x 400m NH WAV 03'46"00 17.07.1985

4 x 800m NH APSO 08'39"20 23.07.1988

4 x 1500m NH WAV 17'35"70 10.07.1982

4-3-2-1 m NH GAV 02'14"52 13.09.1996

8-4-2-1 m NH WAV 03'41"90 30.06.1982

5-Kamp Remans Flor WAV 2.615p. 18.09.1988

10-Kamp Remans Flor WAV 4.988p. 14.05.1985

1 uur Van Noten Omer WAV 18.505m 28.03.1983

Marathon Van Aken Wilfried ACSS 2u22'04" 31.03.1984






















Masters mannen +40j.

60m Hermans Geert AVI 07"66 16.05.2007

100m Van Cauwenbergh Danny GAV 11"92 21.08.2021

150m Van Cauwenbergh Danny GAV 18"11 18.06.2022

200m Van Cauwenbergh Danny GAV 24"79 08.06.2019

300m Van Cauwenbergh Danny GAV 39"45 26.06.2022

400m Pinter Nicolaas AT84 55"42 08.07.2005
600m Le Blon Michel WAV 01'30"92 13.07.2019

800m Adriaensen Marc ACSS 02'06"61 09.06.2004

1000m Adriaensen Marc ACSS 02'42"90 27.06.2004

1500m Adriaensen Marc AVS 04'20"46 06.05.2005

1 Mijl Adriaensen Marc ACSS 04'45"07 17.07.2004

2000m Adriaensen Marc AVS 05'55"29 12.08.2005

3000m Hertogs Guido SAV 09'01"87 28.06.2008

3000m steeple Van Riel Paul ACK 11'06"62 27.08.2006

2 mijl Brynaert Dirk KLP 10'06"31 17.07.2010

5000m Pauwels Percy SAV 16'27"62 16.07.2005

10.000m Brynaert Dirk KLP 34'26"89 21.08.2010

200m Horden Schuybroeck Jurgen ACK 33"03 25.06.2016

400m Horden Beyers Gert LGP 01'13"6 10.07.2016

4 x 100 NH AVI 53"10 31.07.2010

4 x 800 NH WALO 08'07" 07.07.2016

4-3-2-1 NH ACSS 02'46"35 06.08.2017

Ver Janssens Robert AVI 05m31 09.08.2003

Kogel 7 kr De Herdt Dirk AT84 12m69 04.07.2003

Speer 800 gr Quintelier Gunter WAV 38m12 14.05.2010

Discus 2 kg Buyle Hector SAV 30m69 26.08.2006

Hinkstap Shadron Guy ZWAT 09m96 24.06.2018

Hoog Van den Bergh Wim ACSS 01m60 20.08.2022

1 uur Flamand Giovanni APSO 12312m 31.08.2019




















Masters mannen +45j.

60m Vlamings Jan AVN 07"70 24.05.2006

100m Vlamings Jan AVN 12"17 27.06.2004

150m Vlamings Jan AVN 19"12 22.07.2006

200m Vanleene Dirk SAV 25"49 24.08.2003

300m Vanleene Dirk SAV 41"33 19.05.2004

400m Vanleene Dirk SAV 56"64 28.06.2003

600m Van Damme Guy WALO 01'34"94 07.07.2012

800m De Bock Peter WALO 02'09"64 01.08.2009

1000m Van Damme Guy WALO 02'52"26 01.06.2011

1500m Bruynaert Dirk KLP 04'23"29 26.06.2011

1 Mijl Brynaert Dirk ZWAT 04'41"15 30.06.2013

2 mijl Brynaert Dirk ZWAT 09'55"66 06.07.2013

2000m Brynaert Dirk KLP 05'56"81 16.06.2012

3000m Brynaert Dirk KLP 09'15"68 25.08.2012

3000m steeple Van Damme Guy WALO 11'31"03 27.06.2009

2 mijl Brynaert Dirk KLP 10'03"38 08.05.2013

5000m Brynaert Dirk WALO 16'06"83 14.07.2013

10.000m Bogaert Patrick WALO 35'16"42 27.08.2005

200m Horden Van Damme Guy WALO 30"02 30.06.2013

400m Horden Van Damme Guy WALO 01'03"56 20.04.2009

4x200m NH AA 02'20"11 03.08.2019

4 x 400m NH WALO 05'13"75 04.08.2012

Ver Hermans Geert AVI 05m19 02/.07.2010

Kogel 7 kg De Herdt Dirk AT84 12m32 06.07.2007

Speer 800gr Lemouche Egbert WAV 36m79 17.08.2019

Discus 2 kg De Herdt Dirk AT84 28m12 05.06.2009

Hoog Geerts Pascal A.A. 01m45 17.07.2010


Van Damme Guy WALO 01m45 18.08.2012


Wuyts Wim ACSS 01m45 13.08.2016

Hinkstap Van Damme Guy WALO 09m56 09.07.2010

1 uur Hertogs Guido SAV 15.174m 10.09.2016
8-4-2-1 NH AVI 05'31"14 21.07.2018





















Masters Mannen +50j

60m Vlamings Jan AVN 07"77 20.05.2009

100m Wonnink Johan ACSS 11"81 28.07.2018

150m Vanleene Dirk SAV 19"73 28.07.2007

200m Wonnink Johan ACSS 24"50 05.08.2018

300m Kloeck Eric SAV 41"16 26.07.2008

400m Kloeck Eric SAV 58"12 23.08.2008

600m Kloeck Eric SAV 01'34;52 04.07.2009

800m Kloeck Eric SAV 02'09"64 01.08.2009

1000m Claessens Jozef WALO 02'52"35 30.06.2001

1500m Van Noten Omer WAV 04'24"47 22.08.1999

1 mijl Claessens Jozef WALO 04'52"36 13.07.2002

2000m Schelfhout Robert WAK 06'09"20 28.07.1991

3000m Van Noten Omer WAV 09'21"83 29.08.1999

2 mijl Brynaert Dirk WALO 10'25"97 24.05.2017

5000m Plasmans Maurice SAV 16'24"00 14.08.1991

10.000m Van Noten Omer WAV 33'48"10 20.08.2000

110m Horden Faes Willy SAV 22"03 15.07.1994

200m Horden Van Damma Guy WALO 29"75 28.06.2015

400m Horden Van Damme Guy WALO 01'04"74 13.07.2014

3000m steeple Claessens Jozef WALO 10'56"96 25.08.2002

Ver Van Impe Frank WAV 05m19 26.08.2000

Kogel 6 kg De Herdt Dirk ZWAT 12m47 22.06.2011

Speer 700gr Van Impe Frank WAV 39m88 29.06.2002

Discus 1,5 kg Brauns Erik WAV 36m58 17.07.1999

Hoog Van Impe Frank WAV 01m62 22.08.2004

Hinkstap Janssens Francois WAV 10m06 13.07.1997

4 x 100m NH SAV 56"59 30.08.1997

4 x 200m NH AVI 02'06"00 02.08.2014

4 x 400m NH SAV 04'13"07 25.06.2008

4 x 800m NH WALO 09'09"75 07.07.2007

4-3-2-1 m NH SAV 02'32"01 25.06.1997

8-4-2-1 m NH SAV 04'11"60 21.08.1994

5-kamp de Preter Harry WAV 1.652p. 17.05.1992

1 uur Dirckx Willy APSO 16.420m 11.07.1997






















Masters mannen +55j.

60m Thomaes Guy SWIN 08"02 20.05.2009

100m Heylen Ronald AA 12”82