Kalender:

Hier kan je steeds terecht als je wil weten welke wedstrijden in aantocht zijn.
Eens de wedstrijden gelopen zijn kan u hier de uitslagen terugvinden.
Het programmaboekje zonder aanpassingen vind je hier
.
Het overzicht staat hieronder, evenals de indicatieve tijdschema´s van de pistemeetings.
Aangezien deze niet in het boekje zijn opgenomen.

Datum & Uur Club−Plaats & Wedstrijd Programmatie
8 oktober 2022KAVVV&Fedes
13u30Gemeentepark
Hemeldreef 9
2930 Brasschaat
10e grote prijs Marcel Pickup

15 oktober 2022WAV
13u30Recreatiedomein Fort II
Fort II straat
2160 Wommelgem
1e KAVVV&Fedes criteriumcross

22 oktober 2022SAV
13u30Gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schoten
2e KAVVV&Fedes criteriumcross

29 oktober 2022GAV
13u30Sportpark "Koch"
Eikendreef 70
2990 Wuustwezel
cross

5 november 2022APSO
13u30Voetbalstraat
2240 Zandhoven
47ste Veldloop van Zandhoven

12 november 2022AA
13u30Park Groot Schijn
Ruggeveldlaan 480
2100 Deurne
2e Veldloop Groot Schijn Deurne

19 november 2022KAVVV&Fedes ism District Hoboken
13u15Park Sorghvliedt
Marneflaan
2660 Hoboken
47e Jaak Schramm parkloop

26 november 2022ACSS
13u30PITO (school)
Laageind 19
2940 Stabroek
3e KAVVV&Fedes criteriumcross

3 december 2022ZWAT
13u30Gemeentelijke atletiekpiste "De Wallen"
Heirbaan 76
2070 Burcht
4e KAVVV&Fedes criteriumcross

10 december 2022KAVVV&Fedes ism SAV
13u30Gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schoten
2e KAVVV&Fedes Aflossingsloop

8 januari 2023WALO
13u45Jongensschool "De Droomballon"
Gyselstraat 35
9100 Nieuwkerken-Waas
1e criterium stratenloop
40e Nieuwjaars-corrida

14 januari 2023WAV
13u30Recreatiedomein Fort II
Fort II straat
2160 Wommelgem
Sint-Elooicross

22 januari 2023AVI
13u30Fort VI
Universiteitsplein
2610 Wilrijk
22ste Geitencross

4 februari 2023ACK
13u30Sportpark "De Heikant"
Heikantstraat 60
2920 Kalmthout
5e KAVVV&Fedes criteriumcross

11 februari 2023WALO
13u30Recreatiedomein "De Ster"
Lange Rekstraat 30
9100 Sint-Niklaas
Stercross van WALO

25 februari 2023SAV
13u30Gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schoten
"Memorial Jos De Borger"

4 maart 2023ACK
13u30Sportpark "De Heikant"
Heikantstraat 60
2920 Kalmthout
18e Memorial Jean Janssens

11 maart 2023APSO
13u30Voetbalstraat
2240 Zandhoven
6e KAVVV&Fedes criteriumcross
eindklassement

18 maart 2023KAVVV&Fedes ism SAV
13u30Gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schoten
KAVVV&Fedes veldloopkampioenschappen

26 maart 2023ACSS
13u30PITO
Laageind 19
2940 Stabroek
2e Criterium stratenloop

1 april 2023APSO
14u00Voetbalstraat
2240 Zandhoven
3e criterium stratenloop
Kastelenloop

8 april 2023SAV
13u00Gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schoten
4e criterium stratenloop
Schoten loopt